Organisatie

 

Op Koppelpop spelen? Kijk bij Voor bands en boekers om te kijken op welke manier jij je band onder de aandacht kan brengen van de programmering van Koppelpop.

Stichting Koppelpop

Martin Henskens – Voorzitter
martin@koppelpop.nl

Jim Lammerts van Bueren – Secretaris
jim@koppelpop.nl

Organisatie Koppelpop

Martin Henskens – Faciliteiten,  fondsenwerving en Vrienden van Susteren
martin@koppelpop.nl

Eric Bastiaens – PR, Website en Sociale media en Vrienden van Susteren
eric@koppelpop.nl

Marc Bohnen – Vrijwilligerscoördinatie en Sjlaag
marc@koppelpop.nl

Stefan Hamers – Vrijwilligerscoördinatie

Jim Lammerts van Bueren – Programmering
jim@koppelpop.nl

Stefan Knarren – Bandscout

Inge Coenen – Financiële zaken
inge@koppelpop.nl

René Keijsers – Technische zaken en faciliteiten
rene@koppelpop.nl


Sponsor Commissie:
Ellen Henskens:ellen@koppelpop.nl
Inge Coenen: inge@koppelpop.nl
Mieke Bastiaens: mieke@koppelpop.nl